[KORONAWIRUS] Informacje związane z funkcjonowaniem kancelarii

utworzone przez mar 26, 2020

Szanowni Państwo.

W związku z ogłoszonym na terenie Polski stanem epidemii informujemy, że w naszej kancelarii obowiązują środki higieny i bezpieczeństwa dostosowane do obecnych zaleceń i przepisów. Spotkania odbywają się po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu, prosimy o zakładanie masek i dezynfekcję rąk przy wejściu.

Jednocześnie informujemy, że w Naczelnym Sądzie Administracyjnym oraz w wojewódzkich sądach administracyjnych wdrożono rozwiązania określone w zarządzeniu Prezesa NSA z dnia 16 października 2020 r., określone w art. 15 zzs4 ust. 3 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r., poz. 374 ze zm.), zgodnie z którym zdecydowana większość spraw rozpoznawana jest na posiedzeniach niejawnych. Sądy powszechne (wydziały cywilne czy karne) działają bez większych zakłóceń. wiele urzędów państwowych ogranicza możliwość wizyt interesantów, a urzędnicy często pracują zdalnie. Powyższe wpływa często na czas trwania prowadzonych spraw.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi publikacjami i poradnikami w sprawach reprywatyzacyjnych.

Z życzeniami zdrowia,
kierownictwo Kancelarii Reprywatyzacyjnej

Specjalizacja i doświadczenie

Jesteśmy najprawdopodobniej jedynym tego typu podmiotem na Polskim rynku. Naszą zaletę jest ścisła specjalizacja w tej tematyce i pełna obsługa spraw.

W trakcie długoletniej działalności, stworzyliśmy zespół specjalistów z różnych branż, zapewniający kompleksową i skuteczną obsługę naszych klientów. Są wśród nas prawnicy, geodeci, rzeczoznawcy majątkowi, pośrednicy etc.

W przypadku konieczności odnalezienia spadkobierców byłych właścicieli współpracujemy z doświadczonymi detektywami, którzy prowadzą poszukiwania zarówno w kraju jak i za granicą.

Nasi radcy prawni i adwokaci zapewniają pełną obsługę prawną naszych klientów. Istnieje możliwość abyśmy ryzyko postępowania wzięli na siebie i przy współpracy z instytucjami finansowymi sfinansowali całość postępowania, także sądowego.

Nasi pośrednicy pomogą sprzedać nieruchomość po jej odzyskaniu w naturze.

Sprawdź swojego prawnika!

Liczy się specjalizacja, skuteczność i doświadczenie! Jest wielu prawników którzy przyjmą każde zlecenie czyli zajmują się wszystkim i niczym.
Jeżeli Twoje postępowanie trwa już kilka lat i wydaje się Tobie że sprawy nie idą w pozytywnym kierunku sprawdź ile prawnik, którego zatrudniasz, zakończył pozytywnie a ile przegrał spraw w zakresie zwrotów i odszkodowań!

Zazwyczaj prawnicy pobierają wynagrodzenie z góry, lub za poświęcone roboczogodziny, niezależnie od efektów swojej pracy. Wieloletnie postępowanie, nawet przegrane, może z tego powodu być dla Ciebie bardzo drogie. Sprawdź czy prawnik, którego zatrudniasz, pobiera wynagrodzenie TYLKO po pozytywnym zakończeniu postępowania!

Postępowanie rewindykacyjne może się wiązać z wysokimi kosztami! Koszty mogą wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych. Zapytaj się prawnika ile będziesz musiał zwrócić gminie „za zwrot” lub ile będzie Ciebie kosztował wpis sądowy. Sprawdź czy prawnik, którego zatrudniasz, w razie potrzeby sfinansuje Twoje postępowanie!