Kancelaria Reprywatyzacyjna

Zwroty nieruchomości / odszkodowania

Zespół

Kacper Najder
Mec. Kacper Najder
Adwokat

Członek Pomorskiej Izby Adwokackiej, adwokat z sześcioletnim stażem. Prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką. W ramach praktyki prowadzi sprawy karne oraz cywilne. Specjalizuje się w tematyce szeroko pojętej obsługi rynku nieruchomości. W ramach prowadzonych spraw reprywatyzacyjnych uzyskał dla swoich klientów wiele pozytywnych decyzji administracyjnych.

Jolanta Staszak
Mec. Jolanta Staszak
Adwokat

Członek Pomorskiej Izby Adwokackiej od ponad sześciu lat. Poprzednio długoletni pracownik Urzędu Wojewódzkiego, zajmujący się m.in. wywłaszczaniem i zwrotem wywłaszczonych nieruchomości. Autorka wielu publikacji o problematyce reprywatyzacji. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i administracyjnym.

Marek Foryś
Mec. Marek Foryś
Radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku, absolwent podyplomowych Studiów Wyceny Nieruchomości, od ponad 10 lat zajmuje się szeroko pojętą tematyką prawa nieruchomości, specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących reprywatyzacji, w zakresie której prowadzi kilkadziesiąt postępowań sądowych i administracyjnych.

Marek Woźniak
Mec. Marek Woźniak
Radca prawny

Od kilkunastu lat specjalizuje się w tematyce nieruchomości, a bardzo dobrze zdany egzamin sędziowski pozwala mu szerzej spojrzeć na problematykę roszczeń byłych właścicieli i ich spadkobierców. W razie konieczności skutecznie reprezentuje ich przed Sądem Najwyższym i NSA. Zainteresowanie polską historią łączy z umiejętnościami zawodowego pełnomocnika.

Jakub Żak
Jakub Żak
Prawnik - Manager Biura w Gdańsku

Aplikant adwokacki, doktorant, ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, broniąc pracę pt. „Reprywatyzacja mienia nieruchomego na obszarze byłego Wolnego Miasta Gdańska”, wcześniej ukończył Administrację na tym samym wydziale. Współpracuje z licznymi instytucjami pozarządowymi w kwestii dostępu do informacji publicznej. Zainteresowany polityką i ekonomią, aktywnie działa społecznie.

Magdalena Kobza
Magdalena Kobza
Prawnik - Manager biura w Warszawie

W 2010 r. ukończyła studia dzienne na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku prawo. Odbyła praktyki zawodowe w prokuraturze i w kancelarii radcy prawnego. Od 2010 r. pracuje w warszawskiej filii Kancelarii Reprywatyzacyjnej, zajmując się sprawami rewindykacji nieruchomości przejętych przez państwo. Dodatkowo prowadzi też sprawy administracyjne Kancelarii. Od kilku lat w okresie letnim zwiedza południe Europy jako pilot wycieczek (Włochy, Hiszpania, Bułgaria). W czasie wolnym poza podróżami interesuje się sportem, muzyką, sztuką i literaturą.

Juliusz Bennich Zalewski
Juliusz Bennich Zalewski
Specjalista do spraw dekretowych

Studia ukończył w 1993 r. Będąc studentem był współautorem regulaminu pomocy materialnej dla studentów uczelni. W 1999 r. odzyskał znacjonalizowaną rodzinną nieruchomość w Jarocinie (obecnie Izolacja Jarocin S.A). Sprawę opisał tygodnik „Polityka”. W 2003 r. założył stronę internetową Reprywatyzacja.info.pl. Od 2004 r. jest pełnomocnikiem w kilkudziesięciu postępowaniach reprywatyzacyjnych. W 2006 r. współzakładał Stowarzyszenie Osób Objętych Dekretem Warszawskim „Dekretowiec”. W 2008 r. uzyskał wyrok Trybunału w Strasburgu zasądzający odszkodowanie za przewlekłość wcześniejszych postępowań krajowych (skarga nr 59857/00). Wygrał ok. 90% dotychczas zakończonych spraw. Autor artykułów publikowanych w „Dzienniku Gazeta Prawna” i "Rzeczpospolitej". Ukończył kurs wyceny nieruchomości. Zna język angielski. Od 2006. r. kieruje warszawską filią Kancelarii Reprywatyzacyjnej. Lubi jeździć rowerem, czytać i pływać.

Marek Łada
Marek Łada
Specjalista ds marketingu

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego i Podyplomowego Studium Zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie. W ostatnich latach silnie związany z branżą energetyczną, nieruchomościami i szeroko pojętą reprywatyzacją. Specjalista w dziedzinie budowania strategii i negocjacji kontraktów. Odpowiada za kontakty z mediami.

 

Dart DG Nieruchomości

Wycena i sprzedaż

FPN

Obsługa finansowa

Biuro Rachunkowe Agata Wyszyńska

Obsługa księgowa

Sprawdź swojego prawnika!

Liczy się specjalizacja, skuteczność i doświadczenie! Jest wielu prawników którzy przyjmą każde zlecenie czyli zajmują się wszystkim i niczym.
Jeżeli Twoje postępowanie trwa już kilka lat i wydaje się Tobie że sprawy nie idą w pozytywnym kierunku sprawdź ile prawnik, którego zatrudniasz, zakończył pozytywnie a ile przegrał spraw w zakresie zwrotów i odszkodowań!

Zazwyczaj prawnicy pobierają wynagrodzenie z góry, lub za poświęcone roboczogodziny, niezależnie od efektów swojej pracy. Wieloletnie postępowanie, nawet przegrane, może z tego powodu być dla Ciebie bardzo drogie. Sprawdź czy prawnik, którego zatrudniasz, pobiera wynagrodzenie TYLKO po pozytywnym zakończeniu postępowania!

Postępowanie rewindykacyjne może się wiązać z wysokimi kosztami! Koszty mogą wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych. Zapytaj się prawnika ile będziesz musiał zwrócić gminie "za zwrot" lub ile będzie Ciebie kosztował wpis sądowy. Sprawdź czy prawnik, którego zatrudniasz, w razie potrzeby sfinansuje Twoje postępowanie!

Specjalizacja i doświadczenie

Jesteśmy najprawdopodobniej jedynym tego typu podmiotem na Polskim rynku. Naszą zaletę jest ścisła specjalizacja w tej tematyce i pełna obsługa spraw.

W trakcie długoletniej działalności, stworzyliśmy zespół specjalistów z różnych branż, zapewniający kompleksową i skuteczną obsługę naszych klientów. Są wśród nas prawnicy, geodeci, rzeczoznawcy majątkowi, pośrednicy etc.

W przypadku konieczności odnalezienia spadkobierców byłych właścicieli współpracujemy z doświadczonymi detektywami, którzy prowadzą poszukiwania zarówno w kraju jak i za granicą.

Nasi radcy prawni i adwokaci zapewniają pełną obsługę prawną naszych klientów. Istnieje możliwość abyśmy ryzyko postępowania wzięli na siebie i przy współpracy z instytucjami finansowymi sfinansowali całość postępowania, także sądowego.

Nasi pośrednicy pomogą sprzedać nieruchomość po jej odzyskaniu w naturze.Działamy wyłącznie w oparciu o wynagrodzenie prowizyjne od sukcesu, co oznacza, iż dopiero z chwilą uzyskania przez Państwa określonych korzyści majątkowych przysługuje nam wynagrodzenie.